ما چه کاری انجام می‌دهیم؟

ما ادبیات قسمت هایی از پایان نامه شما را که دارای مشابهت است، تغییر می دهیم. بدون حذف حتی یک خط و یا استفاده از روش های غیرمجاز دور زدن سامانه همانندجو

چگونه؟

این کار چطور انجام می شود؟

روش کلی رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو بدین صورت است که ما ادبیات و متن پایان نامه را تغییر می دهیم. هیچ متنی حذف نمی‌شود. بلکه صرفا تغییر می‌کند. امکان دور زدن سامانه همانندجو وجود ندارد و ما هم این کار را انجام نمی‌دهیم. پس از اینکه ویرایش انجام شد، یک نسخه از فایل در سامانه همانندجو بارگذاری شده و درصد همانندی پایان نامه دریافت می شود. فایل ویرایش شده برای شما نیز ارسال می شود که می توانید توسط هر اکانت دیگری آن را بررسی کرده و درصد همانندی مجدد بگیرید. همچنین رسید و نتیجه سامانه همانندجو که برای شما ارسال می شود را نیز می توانید در حساب کاربری خودتان در سایت همانندجو مشاهده فرمائید. ایستگاه تحقیق به صورت تخصصی فایل شما را ویرایش کرده و بدون حذف حتی یک صفحه از پایان نامه، آن را براساس استانداردهای سامانه همانندجو اصلاح می کند.

اصلاح پایان نامه در سامانه همانندجو

تضمین نتیجه

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، دانشجو بارها درخواست خود را در سامانه همانندجو ثبت کرده و برای هر درخواست نیز مبلغ ۱۸۰۰۰ تومان پرداخته است اما درصد همانندی کم نشده و در برخی موارد افزایش نیز داشته و در نهایت توسط تیم ما، درصد همانندی از ۸۰ به ۱۸ اصلاح و به دانشجو تحویل داده شده است.

برای نمایش تصویر در ابعاد واقعی، روی آن کلیک کنید.

نظرات و سفارشات برخی دانشجویان

در زیر تصاویر برخی از سفارشات و نظرات کاربران را مشاهده می کنید که نشان از رضایت و انجام صحیح کار آن ها را دارد. دانشجویان زیادی به ما اعتماد کرده اند.

برای مشاهده تصاویر در اندازه واقعی، روی آن ها کلیک کنید

رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
کاهش درصد همانندی پایان نامه
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
کاهش درصد همانندی
کاهش درصد همانندجو
کاهش درصد همانندجو

۰۹۱۷۳۹۱۷۴۵۲

تمامی سوالات خود را از این شماره تماس بپرسید. برای ثبت سفارش تماس بگیرید. زمان از انجام کار، ۱ روز یا حداکثر ۲ روز است.

سوالات متداول دانشجویان

 

پرداخت هزینه به چه صورت است؟

پرداخت هزینه می تواند به صورت یکجا و یا در دو مرحله انجام شود. اما از آنجایی که بعد از ارسال متنِ اصلاح شده در سامانه همانندجو، نتیجه همانندی و همچنین متنِ اصلاح شده پایان نامه از طریق سایت همانندجو در دسترس دانشجو قرار دارد، مبلغ نهایی قبل از ارسال متن اصلاح شده در سامانه می بایست توسط دانشجو پرداخت شود.

آیا متن من حذف می شود؟

خیر. همانطور که در توضیحات ذکر شد، ما به هیچ وجه هیچگونه متنی از پایان نامه شما حذف نخواهیم کرد. در قسمتِ نتایجِ سامانه همانندجو، مواردی نمایش داده می شود که دارای مشابهت باشند. برای اطمینان از این مورد، می توانید تعداد کلمات را مطابق شکل زیر بررسی کنید.

قبل از اصلاح پایان نامه:

بعد از اصلاح پایان نامه: رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، بعد از اصلاح پایان نامه، تعداد کلمات، نه تنها کم نشده بلکه زیادتر هم شده. همچنین فایلی که توسط ما در سامانه آپلود شده را از قسمت زیر می توانید دریافت کنید:

رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو

در صورتی که باز هم تصور می کنید که متنی از پایان نامه شما حذف شده، فایل Word نهایی اصلاح شده که برای شما ارسال کرده ایم را با هر اکانت دیگری می توانید در سامانه همانندجو آپلود کرده و همانندی بگیرید.

 

آیا هزینه ارسال درخواست همانندی به عهده ما (دانشجو) هست یا شما؟

کلیه هزینه های ارسال درخواست در سامانه همانندجو به عهده ماست و دانشجو، غیر از هزینه ای که برای اصلاح پایان نامه پرداخت می کند، هزینه دیگری نیاز نیست بپردازد. حتی اگر لازم باشد ۱۰ بار در سامانه همانندجو، پایان نامه شما را ارسال کنیم، تمام هزینه با خود ماست. مگر اینکه در این زمینه با دانشجو توافقی انجام شود یا خود دانشجو قصد داشته باشد که فایل خود را در سامانه آپلود کند.

آیا می شود نتیجه همانندی را برای استاد ارسال نکرد؟

خیر. این، جزئی از مراحل انجام کار در سامانه همانندجو است و جای نگرانی‌ای برای این مورد نیست زیرا وجود مشابهت بخشی اجتناب ناپذیر در پروسه انجام پایان نامه است و مهم این است که در نهایت، پایان نامه شما درصد مشابهت مجاز داشته باشد.

هزینه دریافت شده بابت چه چیزی است؟

روش صحیح و قانونی برای انجام پایان نامه و استفاده از منابع و مندرجات سایر پایان نامه ها در پایان نامه شما به این صورت باید باشد که شما نباید عینا متن پایان نامه ها و کتب دیگر را در پایان نامه خود درج کنید. حتی در صورتی که منبع آن را ذکر کنید. تصور کنید شخصی کل پایان نامه خود را از پایان نامه ای دیگر کپی کند و در آخر منبع آن را نیز ذکر کند. این شخص پایان نامه درست و قانونی انجام نداده و قطعا این پایان نامه رد خواهد شد. دانشجو می بایست مواردی را که از منابع دیگر برداشت کرده، با ادبیات دیگری در پایان نامه خود ذکر کند و در آخر منبع آن را هم درج کند. کاری که ما انجام  می دهیم همین تغییر ادبیات است و نه هیچ چیز دیگر.

هزینه ای که ما از شما دریافت می کنیم، بابت زمانی است که برای ویرایش ادبیات پایان نامه شما صرف می کنیم. ما طبق تجربه، می دانیم که ادبیات پایان نامه شما را باید به چه شکل تغییر دهیم تا هم محتوای پایان نامه تغییر نکند و هم درصد همانندی پایین بیاید. ما تمام این کارها را بجای شما انجام می دهیم.

اصلاح مشابهت پایان نامه در چه زمانی انجام می شود؟

ما اصلاح همانندی پایان‌نامه را یک روزه انجام می دهیم. در صورتی که درصد تشابه شما بالاتر از ۶۰درصد باشد، کاهش درصد همانندجو برای پایان نامه شما ممکن است تا حداکثر ۲ روز زمان نیاز داشته باشد. اما در ۹۰درصد مواقع ما اصلاح همانندی را ظرف مدت ۱ روز انجام می دهیم. برای اثبات این موضوع، تصاویر بالا را مشاهده نمایید. فاصله زمانی بین ارسال پایان نامه ها در سامانه همانندجو یک روز است.