ما چه کاری انجام می‌دهیم؟

ما ادبیات قسمت هایی از پایان نامه شما را که دارای مشابهت است، تغییر می دهیم. بدون حذف حتی یک خط و یا استفاده از روش های غیرمجاز دور زدن سامانه همانندجو

چگونه؟

کاهش درصد همانندجویی چطور انجام می شود؟

روش کلی رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو بدین صورت است که ما ادبیات و متن پایان نامه را تغییر می دهیم. هیچ متنی حذف نمی‌شود. بلکه صرفا تغییر می‌کند. امکان دور زدن سامانه همانندجو وجود ندارد و ما هم این کار را انجام نمی‌دهیم. پس از اینکه ویرایش انجام شد، یک نسخه از فایل در سامانه همانندجو بارگذاری شده و درصد همانندی پایان نامه دریافت می شود. فایل ویرایش شده برای شما نیز ارسال می شود که می توانید توسط هر اکانت دیگری آن را بررسی کرده و درصد همانندی مجدد بگیرید. همچنین رسید و نتیجه سامانه همانندجو که برای شما ارسال می شود را نیز می توانید در حساب کاربری خودتان در سایت همانندجو مشاهده فرمائید. ایستگاه تحقیق به صورت تخصصی فایل شما را ویرایش کرده و بدون حذف حتی یک صفحه از پایان نامه، آن را براساس استانداردهای سامانه همانندجو اصلاح می کند.

اصلاح پایان نامه در سامانه همانندجو

تضمین نتیجه

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، دانشجو بارها درخواست خود را در سامانه همانندجو ثبت کرده و برای هر درخواست نیز مبلغ 25000 تومان پرداخته است اما درصد همانندی کم نشده و در برخی موارد افزایش نیز داشته و در نهایت توسط تیم ما، درصد همانندی از 80 به 18 اصلاح و به دانشجو تحویل داده شده است.

تضمین کار ما این است که ما تا زمان رسیدن به درصد مطلوب شما، هرچندبار که لازم باشد، متن را اصلاح می کنیم و بابت اصلاح مجدد هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم.

برای نمایش تصویر در ابعاد واقعی، روی آن کلیک کنید.

استخراج مقاله از پایان نامه

سوالات متداول دانشجویان در خصوص کاهش درصد همانندجو

در بخش زیر به سوالاتی که در بین کاربران مشترک است پاسخ داده ایم.

روی عناوین کلیک کنید

 

آیا متن من حذف می شود؟

خیر. همانطور که در توضیحات ذکر شد، ما به هیچ وجه هیچگونه متنی از پایان نامه شما حذف نخواهیم کرد. در قسمتِ نتایجِ سامانه همانندجو، مواردی نمایش داده می شود که دارای مشابهت باشند. برای اطمینان از این مورد، می توانید تعداد کلمات را مطابق شکل زیر بررسی کنید.

قبل از اصلاح پایان نامه:

بعد از اصلاح پایان نامه: رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، بعد از اصلاح پایان نامه، تعداد کلمات، نه تنها کم نشده بلکه زیادتر هم شده. زیرا ما برای اصلاح مشابهت پایان نامه، صرفا ادبیات متن شما را تغییر می دهیم که در این تغییر، ممکن است تعداد کلمات زیادتر یا کمتر شود. رسید و نتیجه همانندی فایلی که توسط ما در سامانه آپلود شده را از قسمت زیر می توانید دریافت کنید:

رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو

در صورتی که باز هم تصور می کنید که متنی از پایان نامه شما حذف شده، فایل Word نهایی اصلاح شده که برای شما ارسال کرده ایم را با هر اکانت دیگری می توانید در سامانه همانندجو آپلود کرده و همانندی بگیرید.

 

آیا با درج منابع در انتهای متون، مشکل همانندی پایان‌نامه حل می‌شود؟

خیر. به هیچ وجه!

سامانه صرفا مشابهت متن پایان نامه شما را با منابعی که در آرشیو خودش دارد، بررسی می کند. اگر به این نکته شک دارید، یکبار خودتان فایل پایان نامه را در سامانه بارگذاری کرده و نتیجه را مشاهده کنید.

آیا هزینه ارسال درخواست همانندی به عهده ما (دانشجو) هست یا شما؟

کلیه هزینه های ارسال درخواست در سامانه همانندجو به عهده ماست و دانشجو، غیر از هزینه ای که برای اصلاح پایان نامه پرداخت می کند، هزینه دیگری نیاز نیست بپردازد. حتی اگر لازم باشد 10 بار در سامانه همانندجو، پایان نامه شما را ارسال کنیم، تمام هزینه با خود ماست. مگر اینکه در این زمینه با دانشجو توافقی انجام شود یا خود دانشجو قصد داشته باشد که فایل را خودش در سامانه آپلود کند.

آیا می شود نتیجه همانندی را برای استاد ارسال نکرد؟

خیر. این، جزئی از مراحل انجام کار در سامانه همانندجو است.

برای اینکه قبل از گرفتن همانندی و ارسال نتیجه برای استاد، خودم نتیجه را بدانم، باید چکار کنم؟

برای این کار با شماره 09173917452 تماس بگیرید. شما را راهنمایی خواهیم کرد.

بعد از ثبت پایان‌نامه خطای نوشتاری نمایش داده شد. این خطا به چه معناست؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خطای نوشتاری یا “نوشتار، ویژگی‌های استاندارد را برای دریافت گواهی همانندجویی ندارد” ، اینجا کلیک کنید. هرآنچه که برای این خطای نوشتاری نیاز است بدانید، در آن شرح داده شده است. ما علاوه بر کاهش درصد همانندجویی ، اصلاحات مربوط به خطای نوشتاری را هم انجام می دهیم.

امکان دور زدن سامانه همانندجو وجود دارد؟

خیر. امکان پذیر نیست.

وقتی می شود درصد مشابهت را با تغییر در ادبیات متن کاهش داد، چرا سامانه را دور بزنیم؟

برای آموزش نحوه کارکرد سامانه همانندجو این مطلب را مطالعه کنید.

نمونه کارهای دیگری هم دارید؟

بله. از طریق واتساپ یا تلگرام با شماره 09173917452 در ارتباط باشید تا نمونه های جدیدتر و بیشتری را برای شما ارسال کنیم.

هزینه دریافت شده بابت چه چیزی است؟

روش صحیح و قانونی برای انجام پایان نامه و استفاده از منابع و مندرجات سایر پایان نامه ها در پایان نامه شما به این صورت باید باشد که شما نباید عینا متن پایان نامه ها و کتب دیگر را در پایان نامه خود درج کنید. حتی در صورتی که منبع آن را ذکر کنید. تصور کنید شخصی کل پایان نامه خود را از پایان نامه ای دیگر کپی کند و در آخر منبع آن را نیز ذکر کند. این شخص پایان نامه درست و قانونی انجام نداده و قطعا این پایان نامه رد خواهد شد. دانشجو می بایست مواردی را که از منابع دیگر برداشت کرده، با ادبیات دیگری در پایان نامه خود ذکر کند و در آخر منبع آن را هم درج کند. کاری که ما انجام  می دهیم همین تغییر ادبیات است و نه هیچ چیز دیگر.

هزینه ای که ما از شما دریافت می کنیم، بابت زمانی است که برای ویرایش ادبیات پایان نامه شما صرف می کنیم. ما طبق تجربه، می دانیم که ادبیات پایان نامه شما را باید به چه شکل تغییر دهیم تا هم محتوای پایان نامه تغییر نکند و هم درصد همانندی پایین بیاید. ما تمام این کارها را بجای شما انجام می دهیم.

پرداخت هزینه به چه صورت است؟

پرداخت هزینه می تواند به صورت یکجا و یا در دو مرحله انجام شود. با شماره 09173917452 تماس بگیرید تا در خصوص شرایط و شیوه پرداخت هزینه کاهش درصد همانندجو توضیحات لازم برای شما داده شود.

از کجا اطمینان پیدا کنیم که شما بعد از دریافت وجه، واقعا اصلاح مشابهت پایان‌نامه را انجام می‌دهید؟

1- ایستگاه تحقیق بیش از 12 سال سابقه انجام امور دانشجویی دارد.

2- معرفی دوستان و مشتریان جدید توسط شما به ایستگاه تحقیق، هم از لحاظ مادی و هم از لحاظ اعتباری، برای ما ارزشمندتر از مبلغی است که صرفا برای یک سفارش از شما دریافت می کنیم.

3- اگر وجه دریافت شود و خدمتی ارائه نشود، مراجع قضایی کشور امکان رسیدگی به این امر را دارند و در صورتی که مورد مشابهی قبلا رخ داده بود، سایت ایستگاه تحقیق در رتبه اول گوگل قرار نداشت!

4- دامنه، هاست و تمامی شماره تلفن های ثبت شده در این سایت، به نام مدیر سایت، مهدی عباس زاده است. در صورتی که سوءنیتی از سمت ایستگاه تحقیق وجود داشته باشد، اطلاعات غیر واقعی و از دامنه ناشناس استفاده می شد.

گذشته از تمام این موارد، سایت ایستگاه تحقیق دارای نماد اعتماد الکترونیکی و جواز کسب معتبر است که مهم ترین اصل برای اعتماد به یک سایت، داشتن نماد اعتماد است. نماد اعتماد این سایت، در پایین صفحه قابل مشاهده و بررسی است.

هزینه اصلاح مشابهت پایان‌نامه برای سامانه همانندجو چقدر هست؟

این هزینه به درصد مشابهت فعلی شما و تعداد صفحات پایان نامه بستگی دارد. هر چقدر که درصد مشابهت پایان نامه شما بالاتر و تعداد صفحات بیشتر باشد، طبعا اصلاح مشابهت پایان نامه هزینه بیشتری هم دارد.

اصلاح مشابهت پایان‌نامه چند روزه انجام می شود؟

کاهش و اصلاح همانندی پایان نامه را در مدت 1 تا 2 روز انجام می دهیم.

برای درخواست اصلاح مشابهت پایان‌نامه چطور شروع کنیم؟

برای شروع درخواست، با شماره تلفن های 09173917452 یا 09389460066 تماس بگیرید. روند شروع کار برای کاهش درصد همانندجویی را برای شما شرح می دهیم. اصلاح مشابهت پایان نامه را طی 1 تا 2 روز برای شما انجام می دهیم.

آیا شما صرفا به صورتی اینترنتی کار می کنید یا اینکه دفترکار دارید؟

ایستگاه تحقیق به مدت حدود 12 سال است که در دفترکار ثابت فعالیت می کند. آدرس و محل دقیق دفتر ما را از اینجا مشاهده کنید.

نظرات و سفارشات برخی دانشجویان

در بخش زیر، تصاویر برخی از سفارشات و نظرات کاربرانی که درخواست کاهش درصد همانندجویی داده اند را مشاهده می کنید که نشان از رضایت و انجام صحیح کار آن ها را دارد. دانشجویان زیادی به ما اعتماد کرده اند.

برای مشاهده تصاویر در اندازه واقعی، روی آن ها کلیک کنید

کاهش درصد همانندجویی
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
کاهش درصد همانندجویی
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
کاهش درصد مشابهت ایرانداک
کاهش درصد مشابهت ایرانداک
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
کاهش درصد همانندجویی
کاهش درصد همانندی پایان نامه
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو
کاهش درصد همانندی
کاهش درصد همانندجو
کاهش درصد همانندجو

09173917452

09389460066

در صورتی که برای کاهش درصد همانندجو عجله دارید، تماس تلفنی بگیرید

تمامی سوالات خود را از این شماره تماس بپرسید. برای ثبت سفارش تماس بگیرید. زمان از انجام کار، 1 روز یا حداکثر 2 روز است.

سفارش کاهش درصد همانندجو از تلگرام
سفارش کاهش درصد همانندجو از واتسپ
نمونه سفارش های کاهش درصد همانندجو در اینستاگرام

برای ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی روی لینک های بالا کلیک کرده و یا به شماره موبایل 09173917452 پیام ارسال کنید.

4.4/5 ( 22 نظر )