با فایل‌های با ارزش خود درآمد کسب کنید

از فایل‌های خودت درآمد کسب کن

سفارش‌ها رو مدیریت کن

حرفه ای باش

پایان نامه و یا تحقیقی دارید که می خواهید آن را بفروشید؟ به دنبال یک سایت امن و قابل اعتماد برای فروش فایل های خود می گردید؟ برای راه اندازی سایت نمی خواهید وقت و هزینه ای صرف کنید؟

بهترین راه این است که یک سایت معتبر پیدا کرده و فایل های خود را در آن سایت به فروش برسانید. ایستگاه تحقیق این امکان را برای شما فراهم آورده تا در محیطی امن و قابل اطمینان، پروژه ها، تحقیقات و پایان نامه های خود را به راحتی بفروشید.

برای شروع، گزینه «می خواهم در سایت به عنوان فروشنده فعالیت کنم» را هنگام ثبت نام انتخاب نمایید. موارد خواسته شده را با دقت تکمیل کنید. حتما قبل از قبت نام شرایط و ضوابط فروشندگی را مطالعه فرمائید.

۱- فایل های شما می بایست توسط مدیریت تایید شده و سپس برای فروش در سایت منتشر شود.

۲- سودی که برای فروش محصولات به فروشندگان وفادار پرداخت می شود، ۸۰ درصد و فروشندگان عادی، ۵۰ درصد از کل مبلغ محصول می باشد. این سود برای محصولات رشته معماری تا ۹۰ درصد قابل افزایش است.

۳- حداقل مبلغ تسویه حساب ۵۰٫۰۰۰ تومان و مضربی از ۲۵۰۰۰ تومان می باشد. این مبلغ ممکن است در آینده کمتر و یا زیادتر شود.

۴- شما فقط و فقط مجاز به فروش فایل هایی هستید که مالک آن بوده و شخصا آن را انجام داده باشید. در صورتی که اقدام به فروش فایل متعلق به شخص دیگری کردید، عواقب فروش آن فایل متوجه خود فروشنده است.

۱- تایید محصولات ممکن است تا ۷۲ ساعت به طول بیانجامد. اگر قرار باشد محصول شما تایید نشود کارمندان ایستگاه تحقیق به شما از طریق ایمیل اطلاع میدهند.

۲- فروشنده وفادار به فروشنده ای گفته می شود که محصول خود را فقط در سایت ایستگاه تحقیق به فروش برساند. فروشندگانی که محصول آن ها در سایت های مشابه وجود داشته باشد، سود فروشنده به ۵۰ درصد کاهش می یابد.

۳- سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون در صورت مغایرت گفته های شما و محتوای فایل، محصول شما از سایت حذف خواهد شد و درآمد حاصل از فروش آن محصول بلاک می شود و در صورت اعتراض خریدار، بدون هیچگونه پیش شرطی وجه به پرداختی مشتری عودت خواهد شد.

۴- برای شناخته شدن خود و کیفیت کاری خود میتوانید برخی محصولات را به عنوان رایگان قراردهید. این مورد می تواند تاثیر خوبی در فروش سایر محصولات شما داشته باشد.

۵- قرار گرفتن محصول در قسمت محصولات ویژه بر اساس انتخاب کارمندان ایستگاه تحقیق است.

۶- ایجاد پیش نمایش (تصویر) برای محصولات هم فروش را افزایش میدهد و هم حس اعتماد کاربران به شما را افزایش میدهد.

۷- سعی کنید مشتریان خود را کاملا راضی نگه دارید و از آنها پس از خرید درخواست امتیاز دهی به محصولتان را بدهید.

۸- قیمت ها به انتخاب فروشنده است ولی توجه کنید قیمت های نجومی فروش شما را کاهش میدهد.