به نام خدا

خرید شما از این سایت، به منزله تایید و قبول بدون قید و شرط این متن می باشد و پس از آن خریدار، هرگونه خیار غبن را از خود سلب می کند:

1- خریدار موظف است که فایل های خریداری شده را فقط جهت استفاده شخصی تهیه کند و حق هرگونه فروش آن در فروشگاه آنلاین یا غیر آنلاین را ندارد.

2- فایل های مندرج در سایت ایستگاه تحقیق، صرفا جهت استفاده به عنوان مطالب کمکی و راهنما برای انجام مطالعات و پروژه های دانشجویی و برای تسریع در امر یادگیری دانشجویان و دانش آموزان و سهولت دسترسی به منابع تحقیقاتی است و تحویل مستقیم فایل خریداری شده به اساتید دانشگاه، از لحاظ علمی تخلف می باشد. ایستگاه تحقیق در این خصوص هیچگونه مسئولیتی ندارد.

3- فایل هایی که در ایستگاه تحقیق فروخته می شوند، به صورت آرشیو خریداری شده و بعضا برخی از فایل ها در سایت های مشابه نیز برای خرید در دسترسی هستند. فایل هایی که توسط ایستگاه تحقیق تولید شده و پروژه هایی که توسط ایستگاه تحقیق انجام شده، در صفحه محصول ذکر می شود.

4- در صورتی که محتوای فایل خریداری شده با فهرست مندرج در سایت مطابقت نداشته باشد، به این صورت که عنوانی در فهرست مطالب مندرج در سایت وجود داشته باشد که در فایل خریداری شده، موجود نباشد، در صورتی که ایستگاه تحقیق قادر به اصلاح و ارسال فایل کامل به مشتری نباشد، هزینه فایل به مشتری عودت داده می شود. در غیر اینصورت به هیچ وجه و دلیلی، امکان عودت وجه پرداختی وجود ندارد.

5- ایستگاه تحقیق، اطلاعات خریدار از قبیل نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن خریدار را در دیتابیس خود نگهداری میکند.

6- ایستگاه تحقیق از کیفیت و سطح علمی فایل ها، هیچگونه اطلاعی ندارد و صرفا وظیفه دارد محتویات فایل را با فهرست مطالبی که در سایت درج می شود مطابقت دهد. بدیهی است که مسئولیت صحت اطلاعات و مطالب مندرج در فایل به عهده ایستگاه تحقیق نیست.

7- برای هر کاربری که در سایت ایستگاه تحقیق، خرید انجام می دهد یک حساب کاربری در سایت ایجاد خواهد شد که کاربر می تواند با استفاده از این حساب کاربری به تاریخچه خریدهای خود دسترسی داشته باشد.

8- حساب کاربری تولید شده با درخواست کاربر و تایید ایستگاه تحقیق، امکان حذف شدن (delete) را دارد.